Tělocvičná akademie 2020

Přidáváme několik fotografií z tělocvičné akademie 2020:

Dua trojboj v Milevsku

První ročník závodů Dua Trojboj

První listopadovou sobotu uspořádala milevská sportovní všestrannost závody nazvaná Dua Trojboj. Soutěž dvojic zaštítila sokolská župa Jihočeská, ale organizace se chopila Jednota Milevsko. Závodníci od ročníku 2008 a starší si vytvořili sportovní dua. Podmínkou bylo, že jeden z dvojice cvičí sestavu na hrazdě a druhý pokud jde o dívky na kladině a chlapci na kruzích. Společně pak cvičí současně prostná. Celkem se na závody přihlásilo  27 dvojic.

Milevským se na závodech velmi dařilo, a tak doma zůstalo 14 medailí. Zlaté si ve svých kategoriích odnesla  dua: Řezbová – Pokorný, Molíková – Sulanová, Molík – Řezba, Molík – L. Fořtová. Stříbro putovalo dvojici Molíková – Kozáková, Řezba – A. Matějková  a bronz vybojovaly Řezbová – Sulanová. Duo Fořtová E. – A. Matějková obsadilo nepopulární, ale vynikající 4. místo, když Matějkové nečekaně onemocněl parťák  a její dvojici během čtrnácti dnů nahradila mnohem mladší E. Fořtová.   Duo L. Fořtová  – Kozáková skončilo  v nejvíce obsazené kategorii na skvělém  7. místě.

Mikulášské atletické závody

Dne 3.12. 2017 se konaly tradiční Mikulášské závody pořádané v Českých Budějovicích.

Milevští atleti se jich zúčastnili také a kromě toho dostali někteří “nášup” od čerta a jiní nadílku od Mikuláše.

Mnoho cenných kovů si Milevsko dovezlo auty domů.