Rozvrh cvičení

Cvičební rok 2021 – 2022                                                  

    přihláška Sokol Milevsko – dospělí                                         přihláška Sokol Milevsko – mládež do 18. let

Cvičí se od pondělí 6. září 2021 v Sokolovně a uvedených místech

pondělí 13.30 – 16.00 moderní gymnastika – závodní skupina    (Plavcová) 15:00 – 16:00 malý sál
16:00 – 17:30 moderní gymnastika – nejmladší závodní skupina (Mošanská) malý sál
14.30 – 16.30 příprava na soutěže – mladší žactvo II   (Heráková)
14:30 – 15:00 malý sál
16.30 – 17.30 rodiče a děti (děti od 3 let, i rodiče hradí příspěvky) (Pokorná)
17.00 – 18.30 atletika (od ročníku 2010)  (Fleischmann)
atletický stadion
17.30 – 19.00 muži – jóga   (Pučelík)
malý sál
17.30 – 18.30 ženy – zdravotní tělocvik  (Hejhalová)
18.30 – 20.00 ženy aerobik   (Bláhová)
19.00 – 20.00 pilates   (Heráková)
malý sál
20.00 – 22.00 muži a ženy – volejbal    (Hantáková)
 úterý 14.30 – 16.00 příprava na soutěže – mladší žactvo I (Heráková)
14:30 – 16:00 moderní gymnastika – přípravka (Mošanská) malý sál
16.00 – 17.00 příprava na soutěže – nejmladší žactvo (2016)  (Heráková)
17.00 – 18.30 atletika (od ročníku 2016)  (Fleischmann, Vansová)
říjen-duben II.ZŠ 16.30-18.30
17:00 – 18:00 mladší žákyně (2. – 5. třída) (Samohýlová)
17:00 – 18:30 Tai – či (relaxace, regenerace, muži, ženy)  (Nováková) malý sál
18.00 – 20.00 mladší žáci (2. – 5. třída do 19:30) a starší (Bolek)
18.30 – 20.00 volejbal – muži, ženy   (Hantáková)
II. ZŠ
20.00 – 22.00 muži – stolní tenis   (Švára)
středa 9:30 – 10:30 rodiče a děti (děti 2 – 3 roky; i rodiče hradí příspěvky; Nováková)
 
14.00 – 16.00 příprava na soutěže – mladší žactvo II (Heráková)
14.00 – 16.00 moderní gymnastika  (Plavcová)
sportovní hala
15.30 – 18.00 sportovní gymnastika žákyně    (Jordanová)
15.30-16.00 malý sál
18.00 – 20.00 příprava na soutěže – starší žactvo, dorost (Koňáková)
18.00 – 21.30 pilates (jednotlivá cvičení:18-19,19:15-20:15) (Mošanská, Sekalová)
malý sál
20.00 – 22.00 muži a ženy – badminton   (Šimánek)
 ZŠ Bernartice
čtvrtek 9.00 – 10.00 ženy – zdravotní cvičení   (Sekalová)
malý sál
10.00 – 11.00 ženy – zdravotní cvičení  (Hejhalová)
malý sál
14.00 – 15.00 příprava na soutěže – nejmladší žactvo (r. 2016) (Heráková)
15.00 – 17.00 příprava na soutěže – mladší žactvo I (Heráková)
15:00 – 17:00 moderní gymnastika – nejmladší závodní skupina (Mošanská) malý sál
17.00 – 18.30 atletika (od ročníku 2016)  (Fleischmann, Vansová)
atletický stadion
17:00 – 18:30 ženy a muži – jógová cvičení (Barešová) malý sál
17.00 – 18.00 nejmladší žactvo (od roku nar. 2016 a 1. třída) (Krejča)
18.00 – 19.30 starší žactvo a dorost (Kutnohorská)
19.30 – 20.30 ženy aerobik (Bláhová)
19:30 – 20:30 pilates na míčích (Heráková) malý sál
20.30 – 22.00  volejbal – muži, ženy  (Hantáková)
pátek 13.30 – 16.00 moderní gymnastika  (Plavcová)
15.30-16.00 malý sál
15.00 – 17.00 příprava na soutěže – starší žactvo a dorost (Řezbová)
15.00-15.30 malý sál
17.00 – 18.00 pilates (začátečníci, začíná se 15. 10. 2021) (Heráková)
malý sál
17.00 – 19.00 sportovní gymnastika žákyně  (Jordanová)
 16:30 – 17:00 malý sál
19.00 – 20.30 muži – stolní tenis  (Švára)
20.30 – 22.00 dorostenci a muži – rekreační sporty (Fleischmann)
sobota 10.00 – 12.00 sportovní gymnastika – žákyně (Jordanová)
14.00- 17.00 dle dohody zápasy stolní tenis
18.00 – 20.00 volejbal smíšený – rekreační (Hantáková)
neděle 10.00 – 12.00 příprava na soutěže – mladší žactvo II (Reindlová)
10.00 – 13.30 dle dohody zápasy stolního tenisu
16.00 – 20.00 atletika – přípravka (září – říjen využívá moderní gymnastika) listopad – duben
18:00 – 20:00 atletika – žactvo a starší (Fleischmann, Pokorný) listopad – duben

Poplatky od 1.9.2021 – vzhledem ke snížení poplatků z důvodu neuskutečněných cvičení aktuální výši sdělí trenéři a cvičitelé