Rozvrh cvičení

Cvičební rok 2018 – 2019

Cvičí se od pondělí 10. září 2018 v Sokolovně a uvedených místech

pondělí 13.30 – 16.00 moderní gymnastika – přípravka    (Plavcová) 16:00 – 17:30 malý sál
15.00 – 16.30 žáci – sportovní všestrannost   (Heráková)
16.30 – 17.30 rodiče a děti (děti od 3 let, i rodiče hradí příspěvky)(Pokorná)
17.00 – 18.30 atletika (od ročníku 2007)  (Fleischmann)
atletický stadion
17.30 – 19.00 muži – jóga   (Pučelík)
malý sál
17.30 – 18.30 ženy – zdravotní tělocvik  (Trepková, Stránecká)
18.30 – 20.00 ženy aerobik   (Bláhová)
19.00 – 20.00 pilates   (Heráková)
malý sál
20.00 – 22.00 muži a ženy – volejbal    (Hantáková)
 úterý 13.30 – 14.30 nejmladší žákyně, žáci (r. 2012) – sport. všestrannost (Heráková)
14.30 – 16.00 žákyně I. – sportovní všestrannost (Heráková)
16.00 – 17.00 nejmladší žáci (od roku nar. 2013 a 1.třída)  (Krejča)
17.00 – 18.30 atletika (od ročníku 2013)  (Fleischmann, Vansová)
říjen-duben II.ZŠ 16.30-18.30
17:00 – 18:30 mladší žáci (2. – 5. třída) (Bolek)
17:00 – 18:30 Tai – či (relaxace, regenerace, muži, ženy)  (Nováková) malý sál
18.30 – 20.00 starší žáci a dorost   (Koutník)
18.30 – 20.00 volejbal – muži, ženy   (Hantáková)
II. ZŠ
20.00 – 22.00 muži – stolní tenis   (Švára)
středa 10:00 – 11:00 rodiče a děti (děti 2 – 3 roky; i rodiče hradí příspěvky) (Kriklová)
 
14.30 – 16.00 žákyně – sportovní všestrannost II., III., IV,  (Řezbová)
15.00 – 17.00 moderní gymnastika  (Plavcová)
sportovní hala
15.30 – 18.00 sportovní gymnastika žákyně    (Jordanová)
15.30-16.00 malý sál
18.00 – 19.00 mladší žákyně (3. – 5. třída)   (Samohýlová)
18.00 – 21.30 pilates (jednotlivá cvičení:18-19,19:15-20:15) (Heráková, Sekalová)
malý sál
20.00 – 22.00 muži a ženy – badminton   (Šimánek)
 ZŠ Bernartice
čtvrtek 9.00 – 10.00 ženy – zdravotní cvičení   (Papršteinová)
malý sál
10.00 – 11.00 ženy – zdravotní cvičení  (Hejhalová)
malý sál
14.00 – 15.00 nejmladší žákyně,žáci (r. 2013) – sport. všestrannost (Heráková)
15.00 – 17.00 mladší žákyně  a žáci I. – sportovní všestrannost (Heráková)
17.00 – 18.30 atletika (od ročníku 2013)  (Fleischmann, Vansová)
atletický stadion
17:00 – 18:30 ženy a muži – jógová cvičení (Fraňkovi) malý sál
17.00 – 18.00 nejmladší žákyně (od roku nar. 2013 a 1.-2. třída) (Blažková)
18.00 – 19.30 starší žákyně (6. – 9. třída)
18.00 – 19.30 cvičení pro zdraví a harmonii   (Sekalová)
malý sál
19.30 – 20.30 ženy aerobik (Bláhová)
19:30 – 20:30 pilates na míčích (Heráková) malý sál
20.30 – 22.00  volejbal – muži, ženy  (Hantáková)
pátek 13.30 – 16.00 moderní gymnastika  (Plavcová)
15.30-16.00 malý sál
15.00 – 16.30 žákyně a žáci II.,III.,IV – sportovní všestrannost (Řezbová)
15.00-15.30 malý sál
16:30 – 17:30 žákyně – Teamgym (Řezbová)
17.00 – 18.00 pilates (začátečníci, začíná se 6. 10. 2016) (Heráková)
malý sál
17.00 – 19.00 sportovní gymnastika žákyně  (Jordanová)
 16:30 – 17:00 malý sál
19.00 – 20.30 muži – stolní tenis  (Švára)
20.30 – 22.00 dorostenci a muži – rekreační sporty (Fleischmann)
sobota 10.00- 17.00 dle dohody zápasy stolní tenis
18.00 – 20.00 volejbal smíšený – rekreační
neděle 10.00 – 12.00 dle dohody – sportovní gymnastika žákyně, zápasy stolní tenis
13.00 – 15.00 základy akrobacie (od 10 let, placené mimo T.J. Sokol)
15.00 – 17.00 žákyně a žáci – sportovní všestrannost  (Molíková)
17.00 – 20.00 atletika (září – říjen využívá moderní gymnastika)

 

CENÍK platný od 1.9.2018

Celkem členský příspěvěk oddílový příspěvek
žactvo a dorost do 18 let (všestrannost) 800,- Kč 200,- Kč 600,- Kč
muži a ženy r. 2000 a starší  (všestrannost) 1300,- Kč 500,- Kč 800,- Kč
muži a ženy nad 65 let (všestrannost) 800,- Kč 200,- Kč 600,- Kč
oddíl atletiky – žactvo a dorost
1200,- Kč 200,- Kč 1000,- Kč
průkazka člena T.J. 10,- Kč
cvičební hodina pro nečlena T.J. 70,- Kč
Permanentka na 10 cvičení pro nečlena TJ 600,- Kč