Rozvrh cvičení

Cvičební rok 2022 – 2023                                                  

    přihláška Sokol Milevsko – dospělí                                         přihláška Sokol Milevsko – mládež do 18. let

Cvičí se od pondělí 12. září 2022 v Sokolovně a uvedených místech

pondělí 13.30 – 16.00 moderní gymnastika – závodní skupina    (Plavcová) 15:00 – 16:00 malý sál
16:00 – 17:30 moderní gymnastika – přípravka (2015 a mladší – Mošanská) malý sál
15.00 – 16.30 příprava na soutěže – mladší žactvo II   (Heráková)
15:00 – 15:30 malý sál
16.30 – 17.30 rodiče a děti (děti od 3 let, i rodiče hradí příspěvky) (Pokorná)
17.00 – 18.30 atletika (od ročníku 2011)  (Fleischmann)
atletický stadion
17.30 – 19.00 muži – jóga   (Pučelík)
malý sál
17.30 – 18.30 ženy – zdravotní tělocvik  (Hejhalová)
18.30 – 20.00 ženy aerobik   (Bláhová)
19.00 – 20.00 pilates   (Heráková)
malý sál
20.00 – 22.00 muži a ženy – volejbal    (Hantáková)
 úterý 14.30 – 16.30 příprava na soutěže – mladší žactvo II (Heráková)
17.00 – 18.30 atletika (od ročníku 2017)  (Fleischmann, Vansová)
říjen-duben II.ZŠ 16.30-18.30
16:30 – 18:00 mladší žákyně (2. – 5. třída) (Samohýlová)
17:00 – 18:30 Tai – či (relaxace, regenerace, muži, ženy)  (Nováková) malý sál
18.00 – 20.00 mladší žáci (2. – 5. třída do 19:30) a starší (Bolek)
18.30 – 20.00 volejbal – muži, ženy   (Hantáková)
II. ZŠ
20.00 – 22.00 muži – stolní tenis   (Švára)
středa 9:30 – 10:30 rodiče a děti (děti 2 – 3 roky; i rodiče hradí příspěvky; Jelínková)
 
14.00 – 16.00 příprava na soutěže – předškolní a mladší žactvo (Heráková)
14.00 – 16.00 moderní gymnastika  (Plavcová)
sportovní hala
15.30 – 18.00 sportovní gymnastika žákyně    (Jordanová)
15.30-16.00 malý sál
18.00 – 19.30 příprava na soutěže – starší žactvo, dorost (Molíková, Beránková)
18.00 – 19.00 pilates  (Mošanská)
malý sál
20.00 – 22.00 muži a ženy – badminton   (Šimánek)
 ZŠ Bernartice
čtvrtek 9.00 – 10.00 ženy – zdravotní cvičení   (Sekalová)
malý sál
10.00 – 11.00 ženy – zdravotní cvičení  (Hejhalová)
malý sál
15.00 – 17.00 příprava na soutěže – mladší žactvo II (Heráková)
15:00 – 17:00 moderní gymnastika – hobby skupina (Mošanská, Plavcová) malý sál
17.00 – 18.30 atletika (od ročníku 2016)  (Fleischmann, Vansová)
atletický stadion
17:00 – 18:30 ženy a muži – jógová cvičení (Barešová – Zavřelová) malý sál
17.00 – 18.00 nejmladší žactvo (od roku nar. 2017 a 1. třída) (Krejča)
18.00 – 19.30 starší žactvo a dorost (Kálal, Levá)
19.30 – 20.30 ženy aerobik (Bláhová)
19:30 – 20:30 pilates na míčích (Heráková) malý sál
20.30 – 22.00  volejbal – muži, ženy  (Hantáková)
pátek 13.30 – 16.00 moderní gymnastika  (Plavcová)
15.30-16.00 malý sál
15.00 – 17.00 příprava na soutěže – starší žactvo a dorost (Molíková)
15.00-15.30 malý sál
17.00 – 19.00 sportovní gymnastika žákyně  (Jordanová)
 16:30 – 17:00 malý sál
19.00 – 20.30 muži – stolní tenis  (Švára)
20.30 – 22.00 dorostenci a muži – rekreační sporty (Fleischmann)
sobota 10.00 – 12.00 sportovní gymnastika – žákyně (Jordanová)
14.00- 17.00 dle dohody zápasy stolní tenis
18.00 – 20.00 volejbal smíšený – rekreační (Hantáková)
neděle 10.00 – 12.00 příprava na soutěže – mladší žactvo (Reindlová, Brčáková)
10.00 – 13.30 dle dohody zápasy stolního tenisu
14:30 – 16:00 sportovní všestrannost dorost a dospělí – věk nad 15 let (Molíková)  
16.00 – 20.00 atletika – přípravka (září – říjen využívá moderní gymnastika) listopad – duben