Atletika

Atletický oddíl.

• Bronz z Veselského poháru - Sportovní gymnastky T. J. Sokola Milevsko se vydaly 20.4.2024 na pohárový závod do Veselý nad Lužnicí. Starší děvčata si na tomto závodě poprvé vyzkoušely vyšší kategorii, kde jsou již složitější sestavy složené z náročných akrobatických i gymnastických prvků. Závod se
  • Sportovní všestrannost bere v Písku 19 medailí - Dne 6. dubna 2024 se v Písku konaly župní přebory ve sportovní gymnastice a šplhu, kterých se zúčastnilo celkem 190 závodníků z 9 tělocvičných jednot Sokola – České Budějovice, Boršov nad Vltavou, Křemže, Milevsko, Olešnice, Písek, Strakonice a Volyně. Tento
  • Pozvánka na tělocvičnou akademii -
  • Sportovní gymnastika a šplh v Milevsku - V neděli 24. března se v Milevské sokolovně odehrál tradiční závod ve sportovní gymnastice a šplhu. Akce nabídla divákům pestrou paletu vystoupení od nejmenších až po dorost a ženy. Začínající gymnasté pod vedením Zuzany Herákové a starší skupina cvičenců pod
  • Tak jsme se dočkali! - 20. října se atleti konečně dočkali. Od toho dne se i Milevsko může pyšnit novým tartanovým oválem.
  • Akademické MČR na dráze - Pokorný a Molíková uspěli na akademické MČR, které se konalo v Olomouci 5. září. Pavla získala bronz ve skoku dalekém, na 100m postoupila do finále, v běhu 100m překážek byla sedmá. Štěpánovi unikla bronzová medaile v dálce o tři centimetry.
  • Úspěchy Pavla Fleischmanna - Pavel Fleischmann znovu opanoval MČR veteránů, které se konalo v Olomouci 2. září. Se skvělými výkony vyhrál disciplíny 200 a 400 metrů. Ještě více se mu dařilo na Mistrovství Evropy veteránů v italské Pescaře, kde v kategorii M60 byl nejprve čtvrtý v běhu na
  • Velká cena Třebíče - Pokorný a Molíková zvítězili na Velké ceně Třebíče. Oba ve skoku dalekém – Štěpán výkonem 644cm, Pavla 580cm. Pavla obsadila ještě 3. místo v běhu na 100m překážek. Pokorný, Molík a Melnychenko v mezinárodně obsazeném běhu na 100m postoupili do
  • MČR dospělých v Táboře - Na MČR dospělých se nominovala Pavla Molíková a to hned ve dvou disciplínách. 100m překážek absolvovala v sobotu a v neděli skok daleký. V něm postoupila do finále a stala se 7. nejlepší dálkařkou v ČR (572 cm). Po celou dobu mistrovství ji podporovali
  • Velká cena Tábora - Další úspěch Pavly Molíkové. Na Velké ceně Tábora obsadila v mezinárodní účasti ve skoku dalekém 5. místo (567 cm).  Na Memoriálu Josefa Odložila o týden dříve vybojovala 7. místo nad překážkami.