Krajský pohár přípravek – 4. kolo

Naši atleti ze Sokola Milevsko se po třech úspěšných kolách Jihočeského atletického poháru přípravek skup. B, kdy v prvním kole byli bronzový, ve druhém stříbrní a ve třetím kole se stali zlatými vítězi se 20.9.24 zúčastnili posledního 4. kola v Jindřichově Hradci a to ve složení  Karolína Žáková, Barbora Slivková, Tereza Polidová, Nela Polidová, Klaudie Krausová, Eliška Sádlová, Tereza Dvořáčková, Tereza Hulešová, Lukáš Koutník, Matyáš Vlna, Milan Robausch, David Pecka, Šimon Šmelc, Matěj Šmelc, Bojovali velmi poctivě a poměřili síly s dalšími  7 silnými soupeři Jihočeského kraje. Soutěžilo se v těchto disciplínách holky: hod medicinbalem, 150 m, kluci: hod raketkou, 150 m, společnou disciplínu měli skok z místa, a nakonec to nejlepší – boj ve štafetách, kde naši atleti skončili na třetím místě. Po sečtení všech bodů ze všech disciplín Milevsko vystoupilo  na stříbrný stupínek. Jen o 15 bodů uteklo skvělému milevskému týmu první místo – na kterém se umístila TJ Jiskra Nová Bystřice. Za to, s jakým nasazením naši atleti závodí, s jakým nadšením a radostí jezdí na závody chceme všem, kdo nás tento rok reprezentoval moc poděkovat, a moc je chceme pochválit. Poděkování platí i pro naše bezvadné rodiče, děkujeme za jejich podporu, fandění, a skvělou partu. DĚKUJEME. Trenéři přípravky milevské atletiky.