Pavla Molíková na MČR dospělých

Pavla Molíková si opět vybojovala účast na Mistrovství České republiky, které bylo o víkendu 29. a 30. června ve Zlíně.

Mistrovství přilákalo ty nejlepší atlety z celé republiky, protože mimo boje o tituly bylo možno bojovat i o účast na olympijských hrách v Paříži. Zúčastnila se ho také Pavla Molíková, která si vybojovala účast dvou zcela odlišných disciplínách. V sobotu se představila v závodě 100 m překážek, kde vybojovala 18. místo, výkonem 14.43s.  V neděli pak následovala soutěž ve skoku dalekém, kde mezi českou atletickou elitou vybojovala 9. místo výkonem 566 cm. K postupu do finále a osmému místu chyběl jen kousek, když soupeřka měla stejný nejdelší výkon a muselo se rozhodovat na základě druhého nejlepšího pokusu, který měla soupeřka o 5 cm delší.