KP mužů,žen a žactva v hale - Strahov (výsledky muži) 28.1.2006 |
|
|
|
MUŽI |
|
|
|
|
|
|
28.1.2006 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
poř |
příjmení a
jméno |
nar. |
oddíl |
výkon |
|
poř |
příjmení a
jméno |
nar. |
oddíl |
výkon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3000m |
|
|
|
|
Koule - dorostenci (5kg) |
|
|
|
|
1. |
Michálek Michal |
1973 |
Sokol Mělník |
8:56,90 |
MS |
1. |
Binter Libor |
3.6.1989 |
SOKOL ČB |
13.77 |
1. |
|
2. |
Kourek Lukáš |
4.3.1988 |
Nové Město na M. |
8:57,30 |
MS |
2. |
Rusnák Petr |
1989 |
Stará Boleslav |
13.15 |
MS |
|
3. |
Bujnovský David |
14.6.1989 |
SOKOL ČB |
9:36,09 |
1. |
3. |
Oláh Patrik |
25.6.1989 |
VSTABOR |
12.39 |
2. |
|
4. |
Krejčí Vojtěch |
13.10.1989 |
VSTABOR |
9:39,65 |
2. |
4. |
Vernarec Michal |
29.8.1989 |
Bechyně |
11.96 |
3. |
|
5. |
Sita Martin |
3.3.1988 |
Jihlava |
9.48,98 |
MS |
5. |
Prokop Michal |
1.2.1990 |
Bechyně |
11.46 |
|
|
6. |
Mašek Štěpán |
7.10.1986 |
TJ Sokol Písek |
9:49,07 |
3. |
6. |
Pexa Petr |
3.9.1990 |
ČD ČB |
11.33 |
|
|
7. |
Zajíc Martin |
3.6.1988 |
Pacov |
10:06,49 |
MS |
7. |
Šafář Stanislav |
28.5.1990 |
Bechyně |
10.54 |
|
|
8. |
Kostelec Pavel |
27.3.1989 |
Bechyně |
10:12,60 |
|
8. |
Kubelka Vojtěch |
17.12.1989 |
ČD ČB |
10.25 |
|
|
9. |
Malík Vít |
|
Borovany |
10:16,02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10. |
Chudý Ondřej |
30.3.1990 |
VSTABOR |
10:17,17 |
|
Koule - junioři (6kg) |
|
|
|
|
|
|
Lajer Petr |
10.7.1987 |
SOKOL ČB |
NF |
|
1. |
Vlček Adam |
5.5.1987 |
Třeboň |
13.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Batysta František |
11.12.1988 |
ČD ČB |
11,00 |
|
|
800 m |
|
|
|
|
NP |
Gabriel Václav |
17.4.1988 |
VSTABOR |
NP |
|
|
1. |
Hubáček Petr |
16.5.1978 |
Nové Město na M. |
1:57,81 |
MS |
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Tipka Martin |
20.6.1985 |
KIN ČB |
1:58,30 |
1. |
Koule - muži (7,25kg) |
|
|
|
|
|
3. |
Skořepa Jakub |
20.2.1987 |
Nové Město na M. |
2:04,90 |
MS |
1. |
Vitovský radek |
26.1.1981 |
Pacov |
13.80 |
MS |
|
4. |
Krch Petr |
3.3.1988 |
VSTABOR |
2:05,62 |
2. |
2. |
Uchytil Jiří |
2.11.1979 |
Nové Město na M. |
13.79 |
MS |
|
5. |
Brynych Ondřej |
18.2.1988 |
SOKOL ČB |
2:06,87 |
3. |
3. |
Blažek Rudolf |
12.11.1968 |
Bechyně |
13.66 |
1. |
|
6. |
Beneš Eduard |
15.5.1987 |
SOKOL ČB |
2:08,86 |
|
4. |
Kliner Jiří |
10.10.1984 |
Třebíč |
13.57 |
MS |
|
7. |
Kalina Vojtěch |
18.8.1989 |
Jihlava |
2:08,86 |
MS |
5. |
Heres Jan |
7.2.1980 |
Třebíč |
12.17 |
MS |
|
8. |
Martinus Miroslav |
14.2.1989 |
SOKOL ČB |
2:16,72 |
|
6. |
Purman Tomáš |
7.10.1980 |
VSTABOR |
11.68 |
2. |
|
9. |
Šindelář Jakub |
15.7.1986 |
TJ Sokol Písek |
2:20,29 |
|
7. |
Fesl Tomáš |
? |
Veselí |
9.27 |
3. |
|
10. |
Stoupenec Lukáš |
19.12.1988 |
Dačice |
2:20,57 |
|
8. |
Nestával Marcel |
1981 |
Veselí |
8.50 |
|
|
11. |
Sakař Marek |
22.5.1990 |
Bechyně |
2:39,10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
NP |
Ženíšek Petr |
3.6.1988 |
ČD ČB |
|
|
Tyč |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Purman Tomáš |
7.10.1980 |
VSTABOR |
450 |
1. |
|
60m - rozběhy |
|
|
|
|
2. |
Lubenský Filip |
8.11.1988 |
Olymp Praha |
400 |
MS |
|
I.běh |
|
|
|
|
3. |
Ryba Jakub |
19.8.1986 |
Škoda Plzeň |
380 |
MS |
|
1. |
Daněček Petr |
16.9.1985 |
Třebíč |
7.13 |
MS |
4. |
Nešvera Tomáš |
2.8.1988 |
Kladno |
380 |
MS |
|
2. |
Sobotka Ondřej |
13.10.1989 |
Třebíč |
7.33 |
MS |
5. |
Vítovský Radek |
26.1.1981 |
Pacov |
340 |
MS |
|
3. |
Chomát Jakub |
13.11.1983 |
ASK Slávia |
7.55 |
MS |
6. |
Bernášek Jiří |
1989 |
Kladno |
320 |
MS |
|
4. |
Rokos Lukáš |
16.7.1987 |
Třeboň |
7.77 |
|
7. |
Bernášek Karel |
1989 |
Kladno |
300 |
MS |
|
5. |
Šafář Stanislav |
28.5.1990 |
Bechyně |
8.46 |
|
8. |
Veselý David |
19.8.1988 |
Třebíč |
280 |
MS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
II.běh |
|
|
|
|
Dálka |
|
|
|
|
|
1. |
Bátor Pavel |
5.4.1988 |
Třebíč |
7.53 |
MS |
1. |
Suchý Dominik |
13.11.1987 |
Škoda Plzeň |
690 |
MS |
|
2. |
Vodička Petr |
19.12.1989 |
Slovan M.Lázně |
7.75 |
MS |
2. |
Nešvera Tomáš |
2.8.1988 |
Kladno |
668 |
MS |
|
3. |
Persona Jiří |
24.9.1987 |
SOKOL ČB |
7.79 |
|
3. |
Beck Tomáš |
28.5.1988 |
Slovan M.Lázně |
641 |
MS |
|
4. |
Velát Martin |
|
VSTABOR |
8.08 |
|
4. |
Sobotka Ondřej |
13.10.1989 |
Třebíč |
637 |
MS |
|
5. |
Pexa Petr |
3.9.1990 |
ČD ČB |
8.28 |
|
5. |
Hošek Adam |
7.7.1987 |
Třebíč |
622 |
MS |
|
|
Buřič Milan |
19.7.1990 |
Pacov |
NP |
|
6. |
Binter Libor |
|
SOKOL ČB |
617 |
1. |
|
|
|
|
|
|
|
7. |
Brátka Michal |
12.10.1988 |
Třebíč |
614 |
MS |
|
III.běh |
|
|
|
|
8. |
Musil Ondřej |
4.3.1987 |
Bechyně |
611 |
2. |
|
1. |
Vlček Adam |
5.5.1987 |
Třeboň |
7.44 |
|
9. |
Blecha Ondřej |
1989 |
Nová Včelnice |
602 |
3. |
|
2. |
Štětka Jiří |
22.2.1987 |
Třeboň |
7.99 |
|
10. |
Vlašánek Matěj |
20.9.1989 |
ČD ČB |
598 |
|
|
3. |
Kilián Lukáš |
21.12.1989 |
Bechyně |
8.08 |
|
11. |
Velát Martin |
29.3.1900 |
VSTABOR |
591 |
|
|
4. |
Smolák Miroslav |
17.6.1989 |
Bechyně |
8.17 |
|
12. |
Oláh Patrik |
25.6.1989 |
VSTABOR |
578 |
|
|
5. |
Uchytil Jiří |
2.11.1979 |
Nové Město na M. |
8.36 |
MS |
13. |
Absolon Stanislav |
24.1.1990 |
Veselí |
577 |
|
|
|
Linhart David |
25.6.1989 |
SOKOL ČB |
DQ |
|
14. |
Mráz Sebastián |
11.12.1990 |
ČD ČB |
557 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15. |
Vrábel František |
1.10.1988 |
Třebíč |
556 |
MS |
|
IV.běh |
|
|
|
|
16. |
Štětka Jiří |
22.2.1987 |
Třeboň |
550 |
|
|
1. |
Bednář Vít |
30.1.1987 |
Třeboň |
7.46 |
|
17. |
Flaška Roman |
1988 |
Nová Včelnice |
543 |
|
|
2. |
Absolon Stanislav |
24.1.1990 |
Veselí |
7.74 |
|
18. |
Rybák Michal |
31.3.1975 |
Veselí |
532 |
|
|
3. |
Kápl Michal |
2.10.1989 |
Borovany |
7.82 |
|
19. |
Vernarec Michal |
29.8.1989 |
Bechyně |
530 |
|
|
4. |
Černý Jaroslav |
3.6.1990 |
Slovan M.Lázně |
8.06 |
MS |
20. |
Kápl Michal |
2.10.1989 |
Borovany |
518 |
|
|
5. |
Bárta Jiří |
16.1.1977 |
ČD ČB |
8.16 |
|
21. |
Trestl Martin |
13.10.1988 |
Borovany |
514 |
|
|
6. |
Chaloupka Lukáš |
22.2.1983 |
SOKOL ČB |
8.25 |
|
22. |
Vaňouček Stanislav |
19.8.1990 |
VSTABOR |
496 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23. |
Nestával Marcel |
1981 |
Veselí |
495 |
|
|
V.běh |
|
|
|
|
24. |
Šafář Stanislav |
28.5.1990 |
Bechyně |
476 |
|
|
1. |
Hošek Martin |
7.7.1987 |
Třebíč |
7.36 |
MS |
25. |
Uchytil Jiří |
2.11.1979 |
Nové Město na M. |
467 |
MS |
|
2. |
Kratochvíl Filip |
6.5.1988 |
Třebíč |
7.45 |
MS |
26. |
Chomát Jakub |
14.11.1983 |
ASK Slávia |
0 |
MS |
|
3. |
Vrábel František |
1.10.1988 |
Třebíč |
7.52 |
MS |
27. |
Pexa Petr |
3.9.1990 |
ČD ČB |
0 |
|
|
4. |
Velát Radek |
9.5.1988 |
VSTABOR |
7.62 |
|
|
Vítovský Radek |
26.1.1981 |
Pacov |
NP |
MS |
|
5. |
Kubeš Ondřej |
4.3.1990 |
Milevsko |
7.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fesl Tomáš |
|
Veselí |
DQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VI.běh |
|
|
|
|
Výška |
|
|
|
|
|
1.= |
Bohutínský Zdeněk |
9.7.1988 |
Třebíč |
7.27 |
|
1. |
Musil Ondřej |
4.3.1987 |
Bechyně |
191 |
1. |
|
1.= |
Chyba Josef |
7.2.1989 |
Třebíč |
7.27 |
|
2. |
Hochmuth Tomáš |
1985 |
Nová Včelnice |
188 |
2. |
|
3. |
Šíma Radek |
4.9.1990 |
SOKOL ČB |
7.56 |
|
3. |
Hošek Adam |
7.7.1987 |
Třebíč |
185 |
MS |
|
4. |
Matějka Jan |
3.9.1986 |
Veselí |
7.96 |
|
4. |
Bednář Josef |
19.8.1990 |
Třebíč |
175 |
MS |
|
|
|
|
|
|
|
5.= |
Brátka Michal |
12.10.1988 |
Třebíč |
175 |
MS |
|
60m - finále |
|
|
|
|
5.= |
Prokop Michal |
1.2.1990 |
Bechyně |
175 |
3. |
|
A.běh |
|
|
|
|
7. |
Veselý David |
19.8.1988 |
Třebíč |
175 |
MS |
|
1. |
Bednář Vít |
30.1.1987 |
Třeboň |
7.29 |
|
8. |
Vítovský Radek |
26.1.1981 |
Pacov |
170 |
MS |
|
2. |
Vlček Adam |
5.5.1987 |
Třeboň |
7.35 |
|
9. |
Oláh Patrik |
25.6.1989 |
VSTABOR |
170 |
|
|
3. |
Šíma Radek |
4.9.1990 |
SOKOL ČB |
7.48 |
|
10. |
Vernarec Michal |
29.8.1989 |
Bechyně |
170 |
|
|
4. |
Velát Radek |
9.5.1988 |
VSTABOR |
7.50 |
|
11. |
Sakař Marek |
22.5.1990 |
Bechyně |
165 |
|
|
5. |
Rokos Lukáš |
16.7.1987 |
Třeboň |
7.65 |
|
12. |
Vaňouček Stanislav |
19.8.1990 |
VSTABOR |
165 |
|
|
6. |
Absolon Stanislav |
24.1.1990 |
Veselí |
7.76 |
|
13. |
Velát Radek |
9.5.1988 |
VSTABOR |
160 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
B.běh |
|
|
|
|
60m překářek - dorostenci |
|
|
|
|
1. |
Daněček Petr |
16.9.1985 |
Třebíč |
7.06 |
MS |
1. |
Linhart David |
25.6.1989 |
SOKOL ČB |
8.59 |
|
|
2. |
Bohutínský Zdeněk |
9.7.1988 |
Třebíč |
7.28 |
MS |
2. |
Chyba Josef |
7.2.1989 |
Třebíč |
8.61 |
MS |
|
3. |
Chyba Josef |
7.2.1989 |
Třebíč |
7,30 |
MS |
3. |
Mráz Sebastián |
11.12.1990 |
ČD ČB |
9.21 |
|
|
4. |
Sobotka Ondřej |
13.10.1989 |
Třebíč |
7,31 |
MS |
4. |
Absolon Stanislav |
24.1.1990 |
Veselí |
9.88 |
|
|
5. |
Hošek Martin |
7.7.1987 |
Třebíč |
7.41 |
MS |
|
|
|
|
|
|
|
6. |
Kratochvíl Filip |
6.5.1988 |
Třebíč |
7.47 |
MS |
60m překážek - muži |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.běh |
|
|
|
|
|
400m |
|
|
|
|
1. |
Vítovský Radek |
26.1.1981 |
Pacov |
8.67 |
MS |
|
I.běh |
|
|
|
|
2. |
Ryba Jakub |
19.8.1986 |
Škoda Plzeň |
8.74 |
MS |
|
1. |
Hošek Martin |
7.7.1987 |
Třebíč |
50,40 |
MS |
3. |
Kliner Jiří |
10.10.1984 |
Třebíč |
9,00 |
MS |
|
2. |
Koczó Pavel |
28.6.1987 |
SOKOL ČB |
51,91 |
2. |
4. |
Nováček Martin |
7.6.1988 |
Třebíč |
9.16 |
MS |
|
3. |
Pena Milan |
13.11.1985 |
SOKOL ČB |
52,36 |
3. |
5. |
Veselý David |
19.8.1988 |
Třebíč |
9.85 |
MS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Brátka Michal |
12.10.1988 |
Třebíč |
NF |
MS |
|
II.běh |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Batysta František |
11.12.1988 |
ČD ČB |
51,74 |
1. |
II.běh |
|
|
|
|
|
2. |
Beneš Eduard |
15.5.1987 |
SOKOL ČB |
55,46 |
|
1. |
Purman Tomáš |
7.10.1980 |
VSTABOR |
8.89 |
1. |
|
|
Grepl Jaroslav |
25.9.1986 |
SOKOL ČB |
NP |
|
2. |
Batysta František |
11.12.1988 |
ČD ČB |
9.08 |
2. |
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Rybák Michal |
31.3.1975 |
Veselí |
10.19 |
3. |
|
III.běh |
|
|
|
|
4. |
Rokos Lukáš |
16.7.1987 |
Třeboň |
10.26 |
|
|
1. |
Jiskra Roman |
29.11.1988 |
SOKOL ČB |
54,83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Fleischmann Pavel |
21.9.1963 |
Milevsko |
55,03 |
|
Trojskok |
|
|
|
|
|
3. |
Brynych Ondřej |
18.2.1988 |
SOKOL ČB |
55,75 |
|
1. |
Veselý David |
19.8.1988 |
Třebíč |
12.94 |
MS |
|
4. |
Bárta Jiří |
16.1.1977 |
ČD ČB |
59,43 |
|
2. |
Jokl Tomáš |
27.9.1988 |
Slavia Praha |
12.89 |
MS |
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Binter Libor |
890306 |
SOKOL ČB |
12.64 |
1. |
|
IV.běh |
|
|
|
|
4. |
Vlašánek Matěj |
20.9.1989 |
ČD ČB |
12.49 |
2. |
|
1. |
Kubička Rostislav |
29.4.1988 |
SOKOL ČB |
56,67 |
|
5. |
Kuželka Roman |
15.2.1979 |
Loko Turnov |
12.39 |
MS |
|
2. |
Trestl Martin |
13.10.1988 |
Borovany |
56,73 |
|
6. |
Mráz Sebastián |
11.12.1990 |
ČD ČB |
11.43 |
3. |
|
3. |
Kubelka Vojtěch |
17.12.1989 |
ČD ČB |
58,45 |
|
7. |
Musil Ondřej |
4.3.1987 |
Bechyně |
11.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8. |
Rokos Lukáš |
16.7.1987 |
Třeboň |
0 |
|
|
V.běh |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Matějka Jan |
3.9.1986 |
Veselí |
57,77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Zajíc Martin |
3.6.1988 |
Pacov |
1:00,15 |
MS |
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Kostelenec Pavel |
27.3.1989 |
Bechyně |
1:00,81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
Kilián Lukáš |
21.12.1989 |
Bechyně |
1:01,36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1500m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Tipka Martin |
20.6.1985 |
KIN ČB |
4:13,50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Mašek Štěpán |
7.10.1986 |
TJ Sokol Písek |
4:23,21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Průša Pavel |
8.8.1976 |
TJ Sokol Písek |
4:24,17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
Košina František |
14.4.1990 |
Třeboň |
4:58,93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
Hála Petr |
1989 |
Kladno |
4:59,44 |
MS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200m |
|
|
|
|
4x200m |
|
|
|
|
|
I.běh |
|
|
|
|
I.běh |
|
|
|
|
|
1. |
Daněček Petr |
16.9.1985 |
Třebíč |
22,51 |
MS |
1. |
Purman T., Krch P. |
|
|
1. |
|
2. |
Bátor Pavel |
5.4.1988 |
Třebíč |
23,06 |
MS |
|
Velát M., Velát R. |
|
Tábor |
1:37,57 |
|
|
3. |
Vrábel František |
1.10.1988 |
Třebíč |
24.17 |
MS |
2. |
Vlček.A,Bednář V. |
|
|
|
2. |
|
4. |
Kilián Lukáš |
21.12.1989 |
Bechyně |
26,50 |
|
|
Rokos L., Štětka J. |
|
Třeboň |
1:40,31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Musil, Drda, |
|
|
|
3. |
|
II.běh |
|
|
|
|
|
Smolák, Killian |
|
Bechyně |
1:45,33 |
|
|
1. |
Pena Milan |
12.11.1985 |
SOKOL ČB |
23,64 |
1. |
4. |
Absolon, Nestával |
|
|
|
|
|
2. |
Beck Tomáš |
28.5.1988 |
Slovan M.Lázně |
23,87 |
MS |
|
Rybák, Matějka |
|
Veselí |
1:45,59 |
|
|
3. |
Kápl Michal |
2.10.1989 |
Borovany |
26,15 |
|
II.běh |
|
|
|
|
|
4. |
Smolák Miroslav |
17.6.1989 |
Bechyně |
27,63 |
|
1. |
Kuželka, Šimek |
|
|
|
MS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Oláh, Škoda |
|
Tábor B |
1:47,35 |
|
|
III.běh |
|
|
|
|
2. |
Vernarec, Homolka |
|
|
|
|
1. |
Velát Radek |
9.5.1988 |
VSTABOR |
24,61 |
3. |
|
Kostelenec, Sakař |
|
Bechyně B |
1:49,51 |
|
|
2. |
Kratochvíl Filip |
6.5.1988 |
Třebíč |
24,84 |
MS |
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Bernášek Jiří |
1989 |
Kladno |
25,36 |
MS |
|
|
|
|
|
|
|
4. |
Chaloupka Lukáš |
23.2.1983 |
SOKOL ČB |
27,13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IV.běh |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Chyba Josef |
7.2.1989 |
Třebíč |
23,38 |
MS |
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Kubička Rostislav |
28.4.1988 |
SOKOL ČB |
26,14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Kubelka Vojtěch |
17.12.1989 |
ČD ČB |
26,84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grepl Jaroslav |
24.9.1986 |
SOKOL ČB |
NP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V.běh |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Bohutínský Zdeněk |
9.7.1988 |
Třebíč |
23,83 |
MS |
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Linhart David |
25.6.1989 |
SOKOL ČB |
24,66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Bernášek Karel |
1989 |
Kladno |
25,66 |
MS |
|
|
|
|
|
|
|
4. |
Kubeš Ondřej |
4.3.1990 |
Milevsko |
26,14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VI.běh |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Sobotka Ondřej |
13.10.1989 |
Třebíč |
24,27 |
MS |
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Šíma Radek |
4.9.1990 |
SOKOL ČB |
24,47 |
2. |
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Matějka Jan |
3.9.1986 |
Veselí |
25,63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
Nestával Marcel |
1981 |
Veselí |
27,68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VII.běh |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Jiskra Roman |
28.11.1988 |
SOKOL ČB |
24.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Bednář Vít |
30.1.1987 |
Třeboň |
25.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Flaška Roman |
1988 |
Nová Včelnice |
26.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Buřič Milan |
19.7.1990 |
Pacov |
NP |
MS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VIII.běh |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Vodička Petr |
19.12.1989 |
Slovan M.Lázně |
25.14 |
MS |
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Černý Jaroslav |
3.6.1990 |
Slovan M.Lázně |
26.02 |
MS |
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Rybák Michal |
31.3.1975 |
Veselí |
27.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ŽENY |
|
|
|
|
|
|
28.1.2006 |
|
|
poř |
příjmení a
jméno |
nar. |
oddíl |
výkon |
|
poř |
příjmení a
jméno |
nar. |
oddíl |
výkon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3000m |
|
|
|
|
Dálka |
|
|
|
|
|
1. |
Faktorová Veronika |
1984 |
Nová Včelnice |
11:34,00 |
|
1. |
Melichová Jana |
9.4.1979 |
Čéčova |
539 |
|
|
2. |
Veverková Radka |
18.8.1981 |
SOKOL ČB |
12:24,50 |
|
2. |
Drhovská Lucie |
16.1.1985 |
ČD ČB |
515 |
|
|
3. |
Rechtoriková Linda |
2.4.1987 |
Borotín |
13:52,03 |
|
3. |
Vasičková Veronika |
1990 |
Nová Včelnice |
513 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
Fujdiarová Markéta |
18.2.1990 |
SOKOL ČB |
495 |
|
|
800 m |
|
|
|
|
5. |
Markvartová Klára |
30.11.1988 |
VSTABOR |
494 |
|
|
1. |
Trávníčková Michaela |
21.3.1990 |
SOKOL ČB |
2:37,95 |
|
6. |
Jašarová Petra |
8.12.1989 |
SKP ČB |
478 |
|
|
2. |
Cermanová Martina |
20.9.1989 |
VSTABOR |
2:46,49 |
|
7. |
Chlastáková Michaela |
12.6.1985 |
Chyšky |
471 |
|
|
3. |
Slonková Lenka |
14.9.1988 |
Nové Město na M. |
2:23,64 |
MS |
8. |
Pourová Tereza |
21.8.1989 |
Veselí |
438 |
|
|
4. |
Sárová Lucie |
21.7.1988 |
Nové Město na M. |
2:27,15 |
MS |
9. |
Strusková Tereza |
11.9.1990 |
SKP ČB |
424 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Škaloudová Eliška |
1990 |
Stará Boleslav |
0 |
MS |
60m - rozběhy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.běh |
|
|
|
|
Tyč |
|
|
|
|
|
|
1. |
Benedová Jana |
23.3.1985 |
SKP ČB |
7.86 |
|
MS |
Dalihodová Lucie |
1990 |
Kladno |
260 |
|
|
2. |
Jašarová Petra |
8.12.1989 |
SKP ČB |
8.52 |
|
MS |
Hrubanová Lucie |
1990 |
Kladno |
240 |
|
|
3. |
Bártová Miroslava |
22.1.1987 |
SOKOL ČB |
8.7 |
|
NP |
Táborská Barbora |
25.3.1983 |
VSTABOR |
NP |
|
|
4. |
Filipová Lucia |
9.11.1990 |
SOKOL ČB |
8.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
Chmelová Veronika |
21.6.1989 |
SOKOL ČB |
9.41 |
|
Koule - dorostenky (3kg) |
|
|
|
|
|
Holubová Lenka |
|
Stará Boleslav |
NP |
MS |
1. |
Drábíková Martina |
1989 |
Nová Včelnice |
10,76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Drdová Martina |
12.1.1990 |
Bechyně |
10,09 |
|
|
II.běh |
|
|
|
|
3. |
Matějů Jitka |
1990 |
Nová Včelnice |
10,09 |
|
|
1. |
Rajmová Kateřina |
1.11.1989 |
Veselí |
8.03 |
|
4. |
Autengruberová Ter. |
28.9.1990 |
Čéčova |
9,27 |
|
|
2. |
Vasičková Veronika |
1990 |
Nová Včelnice |
8.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Slavíková Barbora |
1989 |
Nová Včelnice |
8.53 |
|
Koule - ženy (4kg) |
|
|
|
|
|
4. |
Pourová Tereza |
21.8.1989 |
Veselí |
8.57 |
|
1. |
Baňacká Iva |
1988 |
Stará Boleslav |
13.04 |
MS |
5. |
Plášilová Šárka |
1989 |
Nová Včelnice |
8.86 |
|
2. |
Baronová Lenka |
5.7.1982 |
ČD ČB |
11.21 |
|
|
6. |
Kubů Leona |
1990 |
Nová Včelnice |
8.86 |
|
3. |
Mužíková Eva |
17.6.1986 |
TJ Sokol Písek |
9.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
Vozobulová Kateřina |
27.2.1985 |
ČD ČB |
9.86 |
|
|
III.běh |
|
|
|
|
5. |
Dibitanzlová Romana |
22.6.1967 |
VSTABOR |
9.48 |
|
|
1. |
Váňová Bohuslava |
30.11.1984 |
Čéčova |
8.08 |
|
6. |
Váňová Bohuslava |
30.11.1984 |
Čéčova |
9.07 |
|
|
2. |
Krbcová Tereza |
4.8.1990 |
Čéčova |
8.47 |
|
7. |
Vítovcová Kateřina |
23.10.1988 |
Čéčova |
8.54 |
|
|
3. |
Novotná Iva |
9.5.1988 |
Veselí |
8.6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
Strusková Lucie |
11.9.1990 |
SKP ČB |
8.64 |
|
Trojskok |
|
|
|
|
|
5. |
Bednářová Eliška |
29.11.1990 |
SOKOL ČB |
8.83 |
|
1. |
Melichová Jana |
9.4.1979 |
Čéčova |
11,20 |
|
|
6. |
Autengruberová Ter. |
28.9.1990 |
Čéčova |
8.88 |
|
2. |
Drhovská Lucie |
16.1.1985 |
ČD ČB |
10,56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Váňová Bohuslava |
30.11.1984 |
Čéčova |
9.94 |
|
|
60m - finále |
|
|
|
|
4. |
Novotná Iva |
9.5.1988 |
Veselí |
9,60 |
|
|
A.běh |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Benedová Jana |
23.3.1985 |
SKP ČB |
7.84 |
|
Výška |
|
|
|
|
|
2. |
Rajmová Kateřina |
1.11.1989 |
Veselí |
7.96 |
|
1. |
Markvartová Klára |
30.11.1988 |
VSTABOR |
163 |
|
|
3. |
Váňová Bohuslava |
30.11.1984 |
Čéčova |
8.02 |
|
2. |
Drdová Martina |
12.1.1990 |
Bechyně |
160 |
|
|
4. |
Vasičková Veronika |
1990 |
Nová Včelnice |
8.28 |
|
3. |
Chlastáková Michaela |
12.6.1985 |
Chyšky |
157 |
|
|
5. |
Krbcová Tereza |
|
Čéčova |
8.45 |
|
4. |
Melichová Jana |
9.4.1979 |
Čéčova |
154 |
|
|
6. |
Jašarová Petra |
8.12.1989 |
SKP ČB |
8.54 |
|
5. |
Slavíková Barbora |
1989 |
Nová Včelnice |
151 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6= |
Čábelová Pavla |
15.3.1990 |
Čéčova |
145 |
|
|
B. běh |
|
|
|
|
6= |
Fujdiarová Markéta |
19.2.1990 |
SOKOL ČB |
145 |
|
|
1. |
Strusková Lucie |
11.9.1990 |
SKP ČB |
8,64 |
|
8. |
Rodinová Marie |
5.10.1987 |
TJ Sokol Písek |
145 |
|
|
2. |
Slavíková Barbora |
1989 |
Nová Včelnice |
8,67 |
|
9. |
Váňová Pavlína |
12.11.1985 |
Čéčova |
140 |
|
|
3. |
Bártová Miroslava |
22.1.1987 |
SOKOL ČB |
8,70 |
|
10. |
Filipová Lucia |
9.11.1990 |
SOKOL ČB |
140 |
|
|
4. |
Pourová Tereza |
21.8.1989 |
Veselí |
8,71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
Bednářová Eliška |
29.11.1990 |
SOKOL ČB |
8,88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Novotná Iva |
9.5.1988 |
Veselí |
NF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1500m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Kloubová Barbora |
11.3.1990 |
SOKOL ČB |
5:09,47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Bočková Zuzana |
27.6.1990 |
SOKOL ČB |
5:26,50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KP mužů,žen a
žactva v hale - Strahov (výsledky ženy) 28.1.2006 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.1.2006 |
|
|
poř |
příjmení a
jméno |
nar. |
oddíl |
výkon |
|
poř |
příjmení a
jméno |
nar. |
oddíl |
výkon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
400m |
|
|
|
|
60m překážek - dorostenky |
|
|
|
|
I.běh |
|
|
|
|
I.běh |
|
|
|
|
|
1. |
Kavínová Hana |
1985 |
Stará Boleslav |
57,76 |
MS |
1. |
Rajmová Kateřina |
1.11.1989 |
Veselí |
9.05 |
|
|
2. |
Roblová Lenka |
820517 |
SOKOL ČB |
58,81 |
|
2. |
Slavíková Barbora |
1989 |
Nová Včelnice |
9.69 |
|
|
3. |
Šatrová Dana |
861212 |
SOKOL ČB |
59,00 |
|
3. |
Škaloudová Eliška |
1990 |
Stará Boleslav |
9.72 |
MS |
|
|
|
|
|
|
4. |
Drdová Martina |
12.1.1990 |
Bechyně |
9.97 |
|
|
II.běh |
|
|
|
|
5. |
Součková Šárka |
1989 |
Kladno |
10.43 |
MS |
1. |
Hadáčková Klára |
14.12.1989 |
SOKOL ČB |
1:00,31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Králová Eva |
6.3.1988 |
SOKOL ČB |
1:01,81 |
|
II.běh |
|
|
|
|
|
3. |
Racková Petra |
26.8.1985 |
SOKOL ČB |
1:03,32 |
|
1. |
Holubová Lenka |
23.12.1989 |
St.Boleslav |
10,27 |
MS |
|
|
|
|
|
|
2. |
Kubů Leona |
1990 |
Nová Včelnice |
11,00 |
|
|
III. Běh |
|
|
|
|
3. |
Buřičová Martina |
31.10.1990 |
SOKOL ČB |
11.57 |
|
|
1. |
Drdová Daniela |
4.12.1990 |
VSTABOR |
1:09,03 |
|
4. |
Mišáková Kamila |
24.10.1989 |
Čéčova |
11,68 |
|
|
2. |
Cermanová Martina |
20.9.1989 |
VSTABOR |
1:10,26 |
|
5. |
Čábelová Pavla |
15.3.1990 |
Čéčova |
11.85 |
|
|
3. |
Mišáková Kamila |
24.10.1989 |
Čéčova |
1:11,88 |
|
|
Plášilová Šárka |
1989 |
Nová Včelnice |
DNF |
|
|
4. |
Rechtoriková Linda |
2.4.1987 |
Borotín |
1:19,43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60m překážek - ženy |
|
|
|
|
|
200m |
|
|
|
|
1. |
Kavínová Hana |
1985 |
Stará Boleslav |
9.11 |
MS |
I.běh |
|
|
|
|
2. |
Melichová Jana |
9.4.1979 |
Čéčova |
9.84 |
|
|
1. |
Váňová Bohuslava |
30.11.1984 |
Čéčova |
25,95 |
|
3. |
Drhovská Lucie |
16.1.1985 |
ČD ČB |
9.89 |
|
|
2. |
Benedová Jana |
23.3.1985 |
SKP ČB |
26,30 |
|
4. |
Váňová Pavlína |
12.11.1985 |
Čéčova |
14.08 |
|
|
3. |
Krbcová Tereza |
4.8.1990 |
Čéčova |
28,24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4x200m |
|
|
|
|
|
II.běh |
|
|
|
|
I.běh |
|
|
|
|
|
1. |
Roblová Lenka |
820518 |
SOKOL ČB |
27,07 |
|
1. |
Kaňáková,Melichová |
|
|
|
|
2. |
Trávníčková Michaela |
21.3.1990 |
SOKOL |
29,81 |
|
|
Krbcová,Váňová B. |
Čéčova A |
1:48,73 |
|
|
|
Rajmová Kateřina |
1.11.1989 |
Veselí |
NF |
|
2. |
Nováková,Zikmundová |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavíková, Vasičková |
N.Včelnice A |
1:50,24 |
|
|
III.běh |
|
|
|
|
3. |
Strusková,Jašarová, |
|
|
|
|
1. |
Šatrová Dana |
861213 |
SOKOL ČB |
27,18 |
|
|
Lomová,Benedová |
|
SKP ČB |
1:53,43 |
|
|
2. |
Drdová Daniela |
4.12.1990 |
VSTABOR |
29,18 |
|
4. |
Hnízdilová, Budínová |
|
|
|
|
3. |
Grycová Lenka |
25.1.1987 |
SOKOL ČB |
30,48 |
|
|
Čábelová,Zemanová |
Čéčova B |
1:59,74 |
|
|
4. |
Chmelová Veronika |
20.6.1989 |
SOKOL |
31,79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
II.běh |
|
|
|
|
|
IV.běh |
|
|
|
|
1. |
Juřičková R., Hambalíková |
|
|
|
|
1. |
Králová Eva |
5.3.1988 |
SOKOL ČB |
26,90 |
|
|
Kubů, Krištanová |
|
N.Včelnice B |
1:58,81 |
|
|
2. |
Hadáčková Klára |
13.12.1989 |
SOKOL ČB |
27,39 |
|
2. |
Malíková,Vičanová |
|
|
|
|
3. |
Bednářová Eliška |
29.11.1990 |
SOKOL ČB |
29,54 |
|
|
Štachová,Škarvadová |
Bechyně |
2:04,05 |
|
|
4. |
Mišáková Kamila |
24.10.1989 |
Čéčova |
33,01 |
|
3. |
Černá, Kmentová |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Křemenová, Šimáková |
Tábor B |
2:11,38 |
|
|
V.běh |
|
|
|
|
|
Greplová, Živnůstková |
|
|
|
|
1. |
Houdová Lenka |
23.12.1989 |
Stará Boleslav |
28,75 |
MS |
|
Hořejší, Babínková |
|
Tábor A |
DQ |
|
|
|
Holubová Lenka |
1989 |
Stará Boleslav |
NF |
MS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Čábelová Pavla |
15.3.1990 |
Čéčova |
NF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|