Rozvrh cvičení

Cvičební rok 2017 – 2018

Cvičí se od pondělí 11. září 2017 v Sokolovně a uvedených místech

Pozor – změna rozvrhu!! Jógová cvičení – ženy a muži (Fraňkovi) se přesouvá ze středy na čtvrtek 17 – 18,30, malý sál.

pondělí 13.30 – 16.00 moderní gymnastika    (Plavcová) 15:00 – 16:00 malý sál
15.00 – 16.30 žáci – sportovní všestrannost   (Heráková)
16.30 – 18.00 rodiče a děti (děti od 3 let, i rodiče hradí příspěvky)(Pokorná)
17.00 – 18.30 atletika (od ročníku 2006)  (Fleischmann)
atletický stadion
17.30 – 19.00 muži – jóga   (Pučelík)
malý sál
18.00 – 18.00 ženy – zdravotní tělocvik  (Trepková, Stráneck)
19.00 – 20.30 ženy aerobik   (Bláhová)
19.00 – 20.00 pilates   (Heráková)
malý sál
20.30 – 22.00 muži a ženy – volejbal    (Hantáková)
 úterý 13.30 – 14.30 nejmladší žákyně, žáci (r. 2012) – sport. všestrannost (Heráková)
14.30 – 16.00 žákyně I. – sportovní všestrannost (Heráková)
16.00 – 17.00 nejmladší žáci (od roku nar. 2012 a 1.třída)  (Krejča)
17.00 – 18.30 atletika (od ročníku 2012)  (Fleischmann, Vansová)
říjen-duben II.ZŠ 16.00-18.00
17:00 – 18:30 mladší žáci (2. – 5. třída) SLET – Děti to je věc   (Bolek)
17:00 – 18:30 Tai – či (relaxace, regenerace, muži, ženy)  (Nováková) malý sál
18.30 – 20.00 starší žáci a dorost   (Koutník)
18.00 – 19.00 volejbal – dorostenky  (Hantáková)
II. ZŠ
19.00 – 20.30 volejbal – muži, ženy   (Hantáková)
II. ZŠ
20.00 – 22.00 muži – stolní tenis   (Švára)
středa 9.30  – 10.30 rodiče a děti (děti 2-3 roky, i rodiče hradí příspěvky) (Jordanová)
14.30 – 16.30 žákyně – sportovní všestrannost II., III., IV,  (Řezbová)
 od 16:00 SLET – V peřině
15.00 – 17.00 moderní gymnastika  (Plavcová)
I. ZŠ
15.30 – 18.00 sportovní gymnastika žákyně    (Jordanová)
15.30-16.30 malý sál
18.00 – 19.30 mladší žákyně (3. – 5. třída)   (Samohýlová)
do 18:30 SLET – Děti to je věc
19:30 – 21:00 ženy SLET – Ženobraní (Hejhalová, M. Koutníková)
18.00 – 21.00 pilates (jednotlivá cvičení:18-19,19:15-20:15) (Heráková, Sekalová)
malý sál
20.00 – 22.00 muži a ženy – badminton   (Šimánek)
 ZŠ Bernartice
čtvrtek 9.00 – 10.00 ženy – zdravotní cvičení   (Papršteinová)
malý sál
10.00 – 11.00 ženy – zdravotní cvičení  (Hejhalová, Beránková)
malý sál
14.00 – 15.00 nejmladší žákyně,žáci (r. 2012) – sport. všestrannost (Heráková)
15.00 – 17.00 mladší žákyně  a žáci I. – sportovní všestrannost (Heráková)
17.00 – 18.30 atletika (od ročníku 2012)  (Fleischmann, Vansová)
atletický stadion
17:00 – 18:30 ženy a muži – jógová cvičení (Fraňkovi) malý sál
17.00 – 18.00 nejmladší žákyně (od roku nar. 2012 a 1.-2. třída) (Blažková)
18.00 – 19.30 starší žákyně (6. – 9. třída) SLET – Cirkus (D. Koutníková)
18.00 – 19.30 cvičení pro zdraví a harmonii   (Sekalová)
malý sál
19.30 – 20.30 ženy SLET – Siluety (Kašparová)
20.30 – 22.00  volejbal – muži, ženy  (Hantáková)
pátek 13.30 – 16.00 moderní gymnastika  (Plavcová)
15.30-16.00 malý sál
15.00 – 16.30 žákyně a žáci II.,III.,IV – sportovní všestrannost (Řezbová)
15.00-15.30 malý sál
16:30 – 17:30 žákyně – Teamgym (Řezbová)
17.00 – 18.00 pilates (začátečníci, začíná se 6. 10. 2016) (Heráková)
malý sál
17.00 – 19.00 sportovní gymnastika žákyně  (Jordanová)
 16:30 – 17:00 malý sál
19.00 – 20.30 muži – stolní tenis  (Švára)
20.30 – 22.00 dorostenci a muži – rekreační sporty (Fleischmann)
sobota 9.30 – 11.00 SLET – Siluety, dle dohody zápasy stolní tenis 10 – 17
18.00 – 20.00 volejbal smíšený – rekreační
neděle 10.00 – 12.00 dle dohody – sportovní gymnastika žákyně, zápasy stolní tenis
12.00 – 15.00 základy akrobacie (od 10 let, placené mimo T.J. Sokol – Kálal)
15.00 – 17.00 žákyně a žáci – sportovní všestrannost  (Řezbová, Koňáková)
17.00 – 20.00 atletika (září – říjen využívá moderní gymnastika)
20:00 – 21:00 ženy SLET – Ženobraní (dle dohody) (Hejhalová, M. Koutníková)

 

CENÍK platný od 1.9.2017

Celkem členský příspěvěk oddílový příspěvek Sletová známky 2017 – 2018
žactvo a dorost do 18 let (všestrannost) 800,- Kč 200,- Kč 500,- Kč 100,-
muži a ženy r. 200 a starší  (všestrannost) 1300,- Kč 500,- Kč 700,- Kč 100,-
muži a ženy nad 65 let (všestrannost) 800,- Kč 200,- Kč 500,- Kč 100,-
oddíl atletiky – žactvo 1200,- Kč 200,- Kč 900,- Kč 100,-
průkazka člena T.J. 10,- Kč
cvičební hodina pro nečlena TJ 70,- Kč
Permanentka na 10 cvičení pro nečlena TJ 600,- Kč